Τετάρτη, 30 Νοεμβρίου 2011

Τεστ αντοχής 2011

     Όπως πέρσι έτσι και φέτος έγινε το τέστ αντοχής με τη συμμετοχή παιδιών από τις  Γ', Δ', Ε' και ΣΤ' τάξεις.Τα παιδιά διανύουν μια απόσταση 20 μέτρων όσο περισσότερες φορές αντέχουν ακολουθώντας το ηχητικό σήμα του τέστ. Ο αριθμός που αναφέρεται ως επίδοση είναι οι φορές που κάθε παιδί έτρεξε την απόσταση των 20 μέτρων. 
     Παρακάτω αναφέρονται τα παιδιά που οι επιδόσεις τους είναι πάνω από 50(1000 μ. απόσταση). Το ευχάριστο είναι ότι φέτος περισσότερα παιδιά ξεπέρασαν το 50 και σχεδόν όλοι βελτίωσαν την επίδοσή τους σε σχέση με την επίδοση του τέστ του 2011. Μπράβο σε όλους!!!

ΤΕΣΤ ΑΝΤΟΧΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ  ΕΠΙΔΟΣΗ
 1. Καββαδάτου Μαρία
ΣΤ2
106
 2. Ξενάκη Ειρήνη
ΣΤ1
90
 3. Αναστασάκη Μαρία
ΣΤ2
85
 4. Τουρή Ελένη
Ε1
83
 5. Καββαδάτου  Αφροδίτη
Δ2
82
 6. Σκουλικάρη Παυλίνα
Δ2
79
 7. Καστελλιανάκη Ευαγγελία
Δ1
75
 7.Παναγιωτάκη Αναστασία
Δ1
75
 7. Πετράκη  Αναστασία
Ε2
75
 8. Στεφανάκη Εμμανουέλα
Γ2
73
 9. Προμπονά Μαρία
ΣΤ1
71
10. Κουκλινού Μαρία
Δ2
67
10. Μανιαδή Θεονύμφη
Ε2
67
10. Φραγκομανωλάκη Κατερίνα    
Ε2
67
11. Κανάκη Αλίκη
Ε1
65
12. Φουκάκη Μαρίνα
Γ1
63
13. Διαλυνά Γεωργία
Δ1
62
13. Μαυράκη Ιωάννα
Ε1
62
13. Κακουλάκη Μιχαέλα
Γ2
62
14. Μαυράκη ΕλένηΕ259
14. Παρασύρη ΑμαλίαΕ259
15. Κακουλάκη ΑνδρονίκηΓ157
16. Κοτούπα ΕλευθερίαΕ156
17. Παπαδάκη ΑλεξάνδραΔ253
17. Χαλκιαδάκη ΆρτεμιςΓ253
18. Δεληγιάννη ΜαρίαΕ151
19. Καββαδάτου Σοφία Γ150
19. Καραπαναγιώτη Ειρήνη Ε250
19. Παπανικολάου ΕρμιόνηΣΤ150














ΤΕΣΤ ΑΝΤΟΧΗΣ ΑΓΟΡΙΩΝ 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗΕΠΙΔΟΣΗ
 1. Μπόλλας Κωνσταντίνος
Ε2
125
 2. Κατσαμάνης Ζαχαρίας
ΣΤ1
124
 3. Αποστολάκης Κωνσταντίνος
ΣΤ1
118
 4. Γιατρομανωλάκης Μανώλης
ΣΤ1
117
 5. Μήτρογλου Γιώργος
Ε1
112
 6. Ζαχαριουδάκης Αιμίλιος
ΣΤ2
110
 7. Διακενισάκης Μανώλης
Ε1
109
 8. Τροχαλάκης Μαρίνος
ΣΤ2
106
 9. Πανταγάκης Κωνσταντίνος
ΣΤ2
105
10. Ξενάκης Μανώλης
ΣΤ1
104
11. Βελεγράκης Ηλίας
Ε1
100
11. Παπαδάκης Μάνος
Ε2
100
11. Παπανικολάου Κωνσταντίνος  
ΣΤ1
100
12. Σουλτάτος Μιχάλης
ΣΤ2
96
13. Σιγανάκης Πάρης
Δ2
91
14. Φραγκομανωλάκης Γιάννης
Γ2
90
15. Σκουτέλης Θανάσης
ΣΤ1
86
16. Παπαδάκης Στέλιος
ΣΤ2
84
17. Ξημεράκης Γιάννης
ΣΤ1
83
17. Παπαδάκης Δημήτρης
Ε2
83
18. Μαυράκης Γιώργος
Γ2
82
19. Ιερωνυμάκης Κώστας
Ε2
80
20. Προμπονάς Γιώργος
Δ1
79
21. Παρασύρης Γιώργος του Νικολάου 
Γ1
78
22. Βαρδάκης Μάνος
Δ1
74
22. Κούτρας Γιώργος
Γ2
74
23. Βελόγλου Νίκος
ΣΤ2
72
24. Λυρώνης Γιώργος
ΣΤ1
71
24. Παρασύρης Γιώργος του Μιχαήλ
Γ1
71
25. Αναστασάκης Δημήτρης
Ε1
70
26. Συμεωνίδης Λάζαρος
Δ1
69
27. Κατσαμάνης ΑνδρέαςΔ164
28. Καμάκας ΜάριοςΣΤ262
28. Κειβάν ΜάνοςΔ262
28. Λιοδάκης ΦάνηςΕ162
29. Φαβορίτο ΕνρίκοΣΤ261
30. Βαρδάκης ΣπύροςΓ254
31. Αναστασάκης ΓιάννηςΔ253
32. Αντωνακάκης ΜιχαήλΔ251
32. Φουκάκης ΓιάννηςΕ151
33. Κειβάν ΓιάννηςΕ250